Dla nas czyste powietrze jest najważniejsze!
To naturalne

 

Wolne od zanieczyszczeń, mikroorganizmów i alergenów. To warunek jaki spełnia przyjazne wnętrze, w którym każdy czuje spokój, bezpieczeństwo i prawdziwy komfort pełni życia. Dzięki doświadczeniom zdobywanym od ponad dwudziestu lat marka Webber stała się wyznacznikiem kompetencji dla branży. Nasze rozwiązania znalazły uznanie w całej Europie.  Zaufanie  klientów zobowiązuje i stanowi motywację do rozwoju.

 

 

Zrozumienie potrzeb klientów, a także reagowanie na ich potrzeby to podstawa i źródło naszego sukcesu. Oczyszczacze powietrza WEBBER są systemem rozwiązań dopasowanych do konkretnych lokalnych warunków. Każde z urządzeń spełnia najwyższe normy wydajności, efektywności i żywotności. Inteligentne systemy  filtrowania powietrza rozpoznają zagrożenia, które nigdy nie są takie same dla każdego regionu.

 

 

Webber rozumie czym jest w Polsce „sezon grzewczy”, jak wyglądają realia polskiego smogu i jak różne potrafią być alergie sezonowe pojawiające się w naszym kraju. Webber jest jedną z trzech wiodących marek, oferującą w Polsce tak szeroką gamę oczyszczaczy powietrza. Co kilka miesięcy konsumenci otrzymują kolejny model urządzenia, efektywniejszy i jeszcze bardziej innowacyjny.

 

 

 

Asortyment marki Webber to:

 

Oczyszczacze powietrza - z innowacyjną technologią Quatre Filter

Roboty sprzątające - z inteligentnym dostosowaniem trybu pracy

Myjki do okien – z automatycznym systemem sprzątania oraz ręczne 2w1 z funkcją zbierania rozlanych płynów jak i odkurzania drobnych zanieczyszczeń.

Akcesoria i Worki do odkurzaczy – papierowe w technologii Multi Layer Filter oraz syntetyczne w technologiach Micro i Nano Filter do najpopularniejszych marek i modeli odkurzaczy na polskim rynku.

Chemia do sprzątania – środki chemiczne do czyszczenia i pielęgnacji urządzeń AGD.

 

 

Wieloletnie doświadczenie w branży AGD, rozbudowana baza magazynowa wraz ze środkami transportu umożliwia stałą współpracę z dużymi sieciami handlowymi takimi jak: Auchan, RTV Euro AGD, Neonet, Selgros, Media Expert oraz z pojedynczymi sklepami specjalistycznymi i hurtowniami AGD, gdzie można zakupić produkty marki Webber.

 

 

 

 

 

   |   POLAND, Poznań, ul. Grunwaldzka 229 / 60-179 .   | .   +48 61 833 12 27   | .   sklep@webber.com.pl